Vyhlášení výsledku fotosoutěže 'Jesenická voda'

28.04.2021

Tramtadadá, přinášíme tolik očekáváné výsledky naší první fotografické soutěže, kterou jsme na webu Jesenickavoda.cz uspořádali. Odvahu ukázat své fotografické schopnosti a zároveň kladný vztah k vodě prokázalo deset soutěžících. Všem děkujeme a doufáme, že si to užili.

Příjemně nás překvapila veliká účast hlasujících, což je ten krásný syndrom Jesenicka, kde se prostě všichni známe, tak se podpoříme :-) A snad to i dokazuje, že téma vody v regionu je mnohým z vás blízké.

Pojďme se tedy podívat na pět šťastlivců, jejichž obrázky na téma 'jesenická voda' získaly nejvíce hlasů a mohou se od pořádajícího Vak Jesenicka těšit na věcné ceny. Za 5. až 2. místo je to kniha Voda v pohybu a tuhle cenu si odnesou Miroslav Trávníček, Helena Schrommová, Petra Hošková a Lucie Schrommová. Veliká gratulace.

A komu půjde gratulace největší, protože vítězná? Stejná knížka a k ní hlavní cena v podobě domácího výrobníku limonád a perlivé vody SodaStream Spirit Black Party Pack? Celkovou vítězkou soutěže 'Jesenická voda' je Marcela Vaňková s fotografií 'Splynutí s vodou'. Na té to rozhodně nevypadá na aranžované focení kvůli soutěži, ostatně i sám název fotky říká, že si to Marcela ve vodě užívá.

Jménem Jesenické vody i jménem Vak Jesenicka blahopřejeme všem výhercům a moc moc děkujeme všem soutěžícím a hlasujícím. Zároveň slibujeme, že na našem vodním portále zase něco vymyslíme, voda nás prostě baví.

VÍTĚZNÁ FOTOGRAFIE MARCELY VAŇKOVÉ 'SPLYNUTÍ S VODOU'

1. Marcela VAŇKOVÁ 'Splynutí s vodou'
1. Marcela VAŇKOVÁ 'Splynutí s vodou'