SodaStream už je u vítězky fotosoutěže 'Jesenická voda'

05.05.2021

Dostali jsme milý pozdrav od vítězky fotografické soutěže 'Jesenická voda' Marcely Vaňkové, která už od pořádající společnosti Vak - Vodovody a kanalizace Jesenicka, a.s. převzala hlavní cenu - výrobník limonády SodaStream.

Ten získala v hlasování veřejnosti, která její fotografii 'Splynutí s vodou' zaslala nejvíce hlasů. A paní Vaňková byla stylová, fotku pořídila opět o vody, čímž udělala za přehlídkou obrázků na téma voda velmi vtipnou tečkou. Děkujeme.

S denní průměrnou spotřebou 82,7 litrů vody na osobu patříme v rámci České republiky určitě k nejzodpovědnějším zákazníkům vodohospodářských společností, jenže boj za efektivnější nakládání s vodou nikdy neskončí a ve VAK Jesenicka s tím počítáme.

Všichni plavci, rybáři, vodáci, vodohospodáři a dokonce i všichni vodníci dnes slaví Světový den vody - nejvzácnější suroviny naší planety. Pro každého jednoho zaměstnance společnosti Vak - Vodovody a kanalizace Jesenicka, a.s. (VAK Jesenicka) jde o důležitý den, je to svátek i jejich profese.